Mobileaza-ti casa inteligent

Poze Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru aosom.ro

3699.99 Lei

5 persoane urmăresc acest produs

Comandat de 11 ori in ultimele 7 zile

Cu acest set de mobilier din ratan in stil contemporan, va puteti bucura de aerul curat in gradina, terasa sau veranda. Este format din 3 banci cu 2 locuri, 2 suporturi pentru picioare si o masa drept...

Cu acest set de mobilier din ratan in stil contemporan, va puteti bucura de aerul curat in gradina, terasa sau veranda. Este format din 3 banci cu 2 locuri, 2 suporturi pentru picioare si o masa dreptunghiulara. Fabricat din poli ratan de inalta calitate, durabil si rezistent la intemperii si la razele UV. In plus, este usor de curatat si intretinut. Pernele moi detasabile sunt prevazute pentru un confort inalt al scaunelor.Caracteristici: • Set de mobilier elegant format din 3 banci cu 2 locuri, 2 suporturi pentru picioare si o masa dreptunghiulara;• Potrivit pentru gradina, balcon, terasa sau veranda;• Fabricat din ratan sintetic, un material rezistent, durabil si impermeabil;• Structura in tuburi metalice acoperite cu pulbere rezistente la rugina;• Blatul mesei este acoperit cu sticla solida, usor de curatat;• Cu perne moi detasabile pentru un confort inalt a scaunelor;• Pernele scaunelor sunt detasabile cu fermoar si lavabile;• Simplu de asamblat;Date tehnice: • Culoare: Negru, crem;• Materiale: tevi de fier, tesatura din poliester, ratan PE;• Dimensiune 2 banci cu 2 locuri: 110,5 × 62 × 82cm;• Dimensiuni banca 2 locuri: 118 × 62 × 82cm;• Dimensiunea mesei: 120,5 × 70,5 × 65cm;• Dimensiunea suportului pentru picioare: 40 × 40 × 35cm;• Inaltimea scaunului: 34,5 cm (perna exclusa);• Adancimea scaunului: 50cm;• Sarcina maxima pe banca: 120 kg;• Sarcina maxima pe masa: 50 kg;• Sarcina maxima a suportului pentru picioare: 100Kg;Continutul pachetului: • 3 x Banci; • 2 x Suporturi pentru picioare; • 1 x Masa

Daca ceea ce cauti in Mobilier si Accesorii atunci ai nimerit fix pagina care trebuie. Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru este unul dintre cele mai dorite produse din categoria Mobilier si Accesorii, fiind alegerea multor clienti MobArtis. Comandă online Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru si te poti bucura in cel mai scurt timp de produsul tau preferat deoarece in 1-2 zile lucratoare poate ajunge la tine.

Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru este alegerea perfecta fie ca iti doresti sa-l cumperi pentru tine sau sa-l faci cadou unei persoane dragi pasionate de Mobilier si Accesorii de. Plateste online in siguranta pentru un cadou reusit sau la livrare atunci cand comanda ta cu produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru va ajunge la tine.

Intrebari frecvente despre Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru

Este sigur sa comanda Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru de pe MobArtis?
Înțeleg că aveți îngrijorări cu privire la siguranța cumpărăturilor online și doriți să știți cât de sigur este să comandați produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru. La magazinul nostru, ne luăm în serios siguranța cumpărăturilor online și ne asigurăm că toate produsele noastre, inclusiv Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru, sunt de înaltă calitate și sigure pentru utilizare. Am implementat măsuri de securitate riguroase pentru a vă proteja informațiile personale și de a face cumpărăturile dvs. cât mai ușoare și sigure posibil. În cazul în care aveți orice întrebări sau îngrijorări cu privire la siguranța cumpărăturilor online, nu ezitați să ne contactați. Suntem întotdeauna aici pentru a vă oferi sprijinul necesar.

In cat timp primesc comanda cu produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru?
Ne dorim să vă oferim cele mai bune servicii de livrare pentru produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru. În general, dacă plasați o comandă pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru înainte de ora 15:00, există o șansă bună să o primiți în următoarea zi. Totuși, trebuie să ținem cont de faptul că depindem de firmele de curierat pentru a livra comenzile și anumite aspecte, precum traficul sau problemele tehnice, pot afecta timpul de livrare. De exemplu, dacă plasați o comandă pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru vineri după ora 19:00, este posibil să o primiți abia începând de luni sau marți. Vă recomandăm să ne contactați dacă aveți întrebări sau îngrijorări cu privire la timpul de livrare al comenzilor dvs. și vom face tot posibilul pentru a vă ajuta.

Nu-mi place Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru, pot să-l returnez?
Da, aveți dreptul de a returna produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru dacă nu vi se potrivește, nu vă place sau nu îndeplinește așteptările dvs. Aveți la dispoziție 14 zile calendaristice din momentul în care ați primit coletul pentru a returna produsul fără a fi obligat să oferiți alte explicații. Banii vă vor fi returnați în maxim 30 de zile calendaristice de la confirmarea returului. Vă rugăm să țineți cont de aceste informații atunci când faceți cumpărături online. Ne dorim să vă oferim o experiență de cumpărături online cât mai plăcută și să reveniți pe website-ul MobArtis

Cat costa sau care este pretul pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru?
Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru costă numai 3699.99 lei, dar prețul final poate varia în funcție de totalul comenzii. Puteți beneficia de diverse discount-uri sau de costul de transport dacă nu ați atins pragul minim de comandă pentru transport gratuit. Nu rata ocazia de a achiziționa Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru.

Oferiti garantie pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru?
La magazinul nostru, ne asigurăm că produsele pe care le comandați sunt de înaltă calitate. Perioada de garanție comercială pentru produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru este de 30 de zile de la data achiziționării acestuia. În condiții normale de utilizare, produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru este acoperit de garanție pentru orice defect de fabricație pentru o perioadă egală cu durata medie de utilizare a acestuia de la data achiziționării. Unele produse pot beneficia de o garanție suplimentară. Garanția vă asigură că produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru va fi reparat, înlocuit (dacă nu poate fi reparat) sau veți primi contravaloarea produsului înapoi (dacă nu poate fi reparat sau înlocuit) în cel mult 15 zile calendaristice de la data solicitării garanției.

Cum pot plăti pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru?
Ca la orice comandă plasată online, există două metode de plată pentru produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru: plata online cu cardul sau plata la livrare. Dacă alegi să plătești online comanda ta, vei fi redirecționat către procesatorul nostru de plăți unde ți se vor solicita datele cardului pentru a putea plăti comanda, nu-ți face griji, este totul sigur. Plata la livrare este a doua noastră metodă de plată, pe care o poți folosi atunci când vrei să plătești comanda cu produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru direct la curier.

De ce nu pot comanda Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru direct de aici?
Din motive tehnice și logistice, MobArtis nu poate garanta pentru exactitatea informațiilor expuse pe site pentru produsul Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru de către magazinele partenere. Prin urmare, site-ul MobArtis este doar un catalog, menit să ofere o gamă variată de produse pentru toate preferințele, accesibile mult mai ușor. În cazul discrepanțelor de preț, informații și poze dintre magazinul partener și MobArtis, informația predominantă va fi cea a magazinului partener. Prețul de 3699.99 lei pentru Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru include toate taxele cât și TVA.

Nume Produs Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru
Cod Produs 860-015
Pret Actual 3699.99 Lei
Vandut de aosom.ro
Brand Outsunny
Categorii Mobilier si Accesorii,

Pareri despre Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru

Adaugă recenzia ta despre Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru

0%

Produse similare cu Outsunny Set Mobila din Ratan PE pentru Exterior Gradina 6 Piese, Canapea cu Perne si Masuta, Negru de la aosom.ro

Set canapea din ratan PE din 4 piese Outsunny, cu impletitura rotunda | Aosom RO Nou

aosom.ro

2349.99 Lei

Inveseliti-va curtea si faceti ca exteriorul casei dvs. sa fie la fel de primitor ca si interiorul. Aceasta canapea din ratan cu perne din 4 piese Outsunny este fabricata dintr-un cadru din otel puternic, cu impletitura rotunda din ratan PE rezistenta la orice vreme si o perna moale pentru scaun capitonata, care ofera o experienta de sedere foarte confortabila. S

Vezi produs aici
Outsunny Set de Gradina 4 Bucati cu 2 Canapele 2 Locuri, Masuta de Cafea si Masuta Inalta cu Lada, Set Masute si Scaune de Gradina Nou

aosom.ro

1999.99 Lei

Acest set de gradina Outsunny este format din 4 piese pentru a va imbogati spatiul exterior. Setul este format dintr-un cadru metalic cu acoperire din ratan sintetic si un blat de masa din sticla securizata. Include 2 canapele cu 2 locuri, o masuta de cafea si o masuta inalta care actioneaza ca o legatura intre canapele si are un sertar de depozitare dedesubt.

Outsunny Set Mobilier Gradina pentru Exterior cu 5 piese Canapea Masuta Pouf din Ratan Sintetic 65x65x73cm Culoare Maro| Aosom.ro Nou

aosom.ro

1769.99 Lei

Setul de patio de conversatie Outsunny din 5 piese este un set de mobilier de exterior modern si modern, oferind in acelasi timp versatilitate utilizatorului datorita designului unic si reconfigurabil. Se amesteca si se potrivesc pentru a crea amenajarea perfecta a scaunelor pentru spatiul exterior.

Outsunny Set de Mobilier de Terasa cu 3 Piese, Set de Mobilier din Rachita, Set de Mobilier de Exterior Bistro cu Perne Moi pentru Sezut si Spatar Nou

aosom.ro

1609.99 Lei

Creati-va oaza personala cu setul nostru de bistro din ratan Outsunny! Acest set de terasa din 3 piese dispune de doua scaune de agrement la moda si o masa de ceai eleganta din sticla securizata, ceea ce il face excelent pentru relaxare si socializare. Rasfatati-va in confort cu pernele confortabile pentru sezut si spatar furnizate pentru fiecare scaun. Imbunatat

Set Mobilier de Exterior Outsunny Canapea cu 2 Fotolii, Masuta, Ratan PE, Negru, Alb | Aosom RO Nou

aosom.ro

1879.99 Lei

Va lipseste ceva pe terasa? Cu acest set de mobilier de gradina Outsunny va puteti amenaja si decora spatiile exterioare cu stil. Este format dintr-o canapea cu doua locuri, 2 fotolii si o masuta cu suprafata din sticla calita. Toate piesele au un cadru metalic cu o acoperire sintetica din ratan, tesuta manual. Acest material, capabil sa reproduca perfect textura

Outsunny Set de Mobilier de Gradina din 7 Piese cu Canapea de Colt, Masa de Cafea, Set de Mobilier Sectional, Gri Nou

aosom.ro

2749.99 Lei

Inveseliti-va gradina si faceti ca exteriorul casei dvs. sa fie la fel de primitor ca si interiorul. Acest set de canapea de gradina Outsunny este fabricat dintr-un cadru metalic rezistent. O alegere excelenta de scaune pentru terasa, curte, veranda, marginea piscinei sau zona de gradina. Decorativ si functional, setul de mobilier sectional pentru terasa creeaza

Outsunny Set de Mobilier de Gradina din Ratan 5 Piese, Lounge de Exterior cu 2 Masute, Canapea cu 3 Locuri si 2 Fotolii cu Perne Nou

aosom.ro

6039.99 Lei

Designul simplu, dar elegant al acestui set de mobilier de gradina Outsunny va face spatiile dumneavoastra exterioare unice. Consta dintr-o canapea cu 3 locuri, 2 fotolii si 2 masute, ofera mult spatiu pentru a va relaxa cu prietenii. Structura din aluminiu este robusta, iar stratul din ratan PE asigura eleganta si viata de lunga durata. Pernele au captuseala gro

Set Mobilier de Gradina din 4 piese Outsunny, Lamele din Plastic, Cafea | Aosom RO Nou

aosom.ro

1639.99 Lei

Inveseleste-ti curtea cu salonul nostru de gradina din 4 piese Outsunny: bancuta, fotoliile si masuta ofera un loc pentru a-ti aduna prietenii si familia. Fabricat cu cadru de otel si material plastic de inalta calitate, acest salon de gradina poate rezista in aer liber ani de zile. Blatul mesei cu efect de lemn ofera spatiu pentru bauturi, gustari, carti si acce

Set 4 Piese Mobilier de Gradina din Rattan (PE) Outsunny, 2 Scaune, Canapea 2 locuri, Maro | Aosom RO Nou

aosom.ro

2429.99 Lei

Vreti sa schimbati aspectul terasei dvs.? Acest salon de exterior Outsunny este perfect pentru a va relaxa in aer liber cu familia! Setul este format din 4 piese: 2 fotolii, 1 canapea cu doua locuri si 1 masuta. Structura mobilierului este compusa dintr-un cadru de tuburi din otel zincat acoperit cu ratan sintetic. Doua materiale rezistente, impermeabile, ideale

Outsunny Set Masă Bancă si 2 Scaune de Gradina, Mobilier de Exterior din Metal si Textilen, Neagra Nou

aosom.ro

759.99 Lei

Pentru a savura un brunch in gradina dvs. sau pe terasa, alegeti aceasta masa Outsunny cu scaune. Setul de mobilier de exterior are un cadru tubular metalic solid, acoperit cu vopsea cromata pentru a rezista intemperiilor. Acoperisul din textilen asigura o sedere confortabila a scaunelor si bancutei de gradina. Masuta are blatul din sticla care confera o nota ele

Set canapele din ratan PE Outsunny pentru terasa, 4 piese, cu perne, masa sticla securizata, Gri | Aosom RO Nou

aosom.ro

4619.99 Lei

Infrumusetati-va curtea din spate cu setul nostru de mobilier din ratan Outsunny cu 4 piese, cu locuri pentru intreaga familie si gasca de prieteni. Fabricat din cadru de otel acoperit cu tesatura din ratan PE rezistenta la orice conditii meteo, acest set poate rezista in aer liber ani de zile. Masuta de cafea cu doua niveluri, cu blat din sticla securizata neagr

Outsunny Set de Gradina 4 Piese din Ratan cu 2 Scaune, Fotoliu de Gradina cu 2 Locuri si Masuta Joasa de Cafea, Negru si Crem | AOSOM RO Nou

aosom.ro

1189.99 Lei

Revigorati gradina si faceti exteriorul casei primitor si elegant pentru oaspetii dvs. cu setul de gradina OutSunny. Construite cu un cadru robust din otel si acoperite cu rachita PE din ratan pentru o rezistenta superioara adecvata pentru utilizarea in exterior, cele doua scaune si fotoliul ofera suficient spatiu pentru a gazdui 4 persoane in mod confortabil, da