Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
MobArtis

Biblioteca living ARONA 270

2.818,00 RON -23%

PRP: 3.664,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la tamos.ro
  • Vândut de tamos.ro
  • Comandă direct la magazin
Vezi oferta la tamos.ro

Economisești 846,00 RON -23%

  • 3 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 14 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Biblioteca living ARONA 270

2.818,00 RON
Cumpără
Biblioteca living ARONA 270Biblioteca living ARONA 270 este o solutie completa pentru amenajarea unui living spatios, oferind numeroase spatii de depozitare, rafturi deschise si o zona dedicata televizorului. Configuratia modulara este alcatuita din corpuri independente, care pot fi integrate armonios in diferite stiluri de amenajare.Modelul este disponibil in trei variante de decor, fiind potrivit atat pentru interioare moderne, cat si pentru cele cu accente clasice.Decoruri disponibileBiblioteca living ARONA 270 este disponibila in urmatoarele variante:Alb;Alb / Antracit;Alb / Stejar.Fiecare varianta ofera un stil diferit, de la un aspect luminos si minimalist pana la combinatii moderne sau naturale.Configuratie modularaAnsamblul este alcatuit din urmatoarele corpuri:2 × Dulap ARONA
45 ×
52 × 195 cm (1 usa);2 × Biblioteca ARONA
45 ×
50 × 195 cm;Comoda ARONA
90 ×
42 × 70 cm (2 usi);Dulap suspendat ARONA
90 ×
33 × 35 cm.Corpurile sunt independente si formeaza un ansamblu echilibrat, cu spatii generoase pentru depozitare si organizare.Biblioteca living cu spatiu pentru televizorZona centrala este proiectata pentru amplasarea televizorului si a echipamentelor multimedia, iar rafturile si compartimentele din jur permit organizarea eficienta a obiectelor utilizate zilnic.Poti depozita:carti si reviste;obiecte decorative;documente;echipamente multimedia;accesorii;obiecte de uz zilnic.Organizare practica pentru livingCombinatia dintre rafturile deschise si compartimentele inchise ofera spatiu atat pentru expunerea decoratiunilor, cat si pentru depozitarea discreta a diferitelor obiecte.Configuratia modulara contribuie la pastrarea unui living ordonat si functional, fara a incarca vizual incaperea.Avantajele bibliotecii ARONA 270biblioteca living modulara;disponibila in 3 variante de decor;spatiu dedicat pentru televizor;numeroase rafturi pentru carti si decoratiuni;compartimente inchise pentru depozitare;corpuri independente;design modern si functional;fabricata in Romania.Dimensiuni moduleDulap ARONA (2 buc.)Lungime: 45 cmAdancime: 52 cmInaltime: 195 cmBiblioteca ARONA (2 buc.)Lungime: 45 cmAdancime: 50 cmInaltime: 195 cmComoda ARONALungime: 90 cmAdancime: 42 cmInaltime: 70 cmDulap suspendat ARONALungime: 90 cmAdancime: 33 cmInaltime: 35 cmDimensiune totala ansambluLungime: 270 cmMaterialePAL melaminat 16 mm;cant ABS 1 mm;balamale Hafele cu reglaj 3D si amortizare;sisteme de imbinare Rastex Hafele si cepi din lemn;sistem Rafix pentru fixarea politelor;glisiere Hafele;picioare metalice reglabile;butoni metalici.Garantie si livrareGarantie producator: 24 luni;Transport gratuit in toata tara;Produsul se livreaza demontat, ambalat in cutii de carton si include schita de montaj, feroneria necesara, certificatul de garantie si certificatul de conformitate.Mobilierul comercializat este de serie si configurabil, iar anumite componente pot include zone de pre-gaurire prevazute inca din faza de proiectare pentru reglarea pozitiei politelor. Acestea fac parte din solutia constructiva si nu reprezinta defecte de fabricatie.Nota: Imaginile au rol de prezentare. Culorile pot varia in functie de setarile monitorului sau ale dispozitivului utilizat. Accesoriile si obiectele decorative din imagini nu sunt incluse in pret....

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 2.818,00 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

2.818,00 2.818,00 2.818,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce specificații tehnice are Biblioteca living ARONA 270?
Fișa tehnică integrală a Biblioteca living ARONA 270 — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul tamos.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Biblioteca living ARONA 270 montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Biblioteca living ARONA 270 nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil tamos.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Biblioteca living ARONA 270?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului tamos.ro, este 2818.00 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Biblioteca living ARONA 270?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului tamos.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Biblioteca living ARONA 270?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul tamos.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Biblioteca living ARONA 270?
Livrarea Biblioteca living ARONA 270 este organizată de magazinul tamos.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Biblioteca living ARONA 270?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul tamos.ro și acoperă viciile de fabricație ale Biblioteca living ARONA 270: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Biblioteca living ARONA 270?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului tamos.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Biblioteca living ARONA 270 la tamos.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Biblioteca living ARONA 270, magazinul tamos.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Biblioteca living ARONA 270?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 2818.00 RON (sincronizat cu feedul tamos.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.

Alte produse de la tamos.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies