Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
MobArtis

Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir

1.990,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la mezoni.ro
  • Vândut de mezoni.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 7 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 18 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir

1.990,00 RON
Cumpără
Comoda TV independenta Femur 200 este o piesa de mobilier moderna care combina perfect designul minimalist cu o functionalitate remarcabila. Silueta sa curata si simpla, sustinuta de picioare metalice robuste, creeaza un aspect luminos si elegant, ceea ce il face o alegere excelenta pentru camerele de zi moderne, industriale si de inspiratie scandinava. Cu o lungime de 200 cm, unitatea a fost proiectata cu grija pentru a oferi depozitare convenabila pentru echipamentele TV si accesoriile de zi cu zi. Doua dulapuri laterale spatioase ofera spatiu amplu pentru organizarea obiectelor de uz casnic, in timp ce compartimentul central rabatabil ofera spatiu de depozitare suplimentar ascuns. Deasupra acestuia, un raft deschis este ideal pentru un set-top box, o consola de jocuri, un player media sau o bara de sunet, asigurand acces facil la dispozitivele multimedia. Picioarele metalice cu inaltimea de 13 cm nu numai ca imbunatatesc aspectul contemporan al dulapului, dar fac si curatarea de dedesubt rapida si fara efort, facand unitatea potrivita in special pentru locuintele care utilizeaza aspiratoare robotizate. Fabricat din placa laminata de inalta calitate, Femur 200 ofera o durabilitate excelenta, rezistenta la uzura zilnica si intretinere usoara. Comoda TV independenta Femur 200 este alegerea perfecta pentru oricine cauta o piesa de mobilier spatioasa, eleganta si practica, care va deveni piesa centrala eleganta a unei zone moderne de divertisment acasa.Compozitie material:PAL laminat 16 mmCant ABSPicioare din metalInformatii specificeNumar usi: 3Tip usa: rabatabila / batantaInchidere automata: daFara maner, sistem de deschidere prin apasareGreutatea suportata: 60 kgProdusul necesita asamblare.Recomandat pentru utilizare casnica.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

1.990,00 1.990,00 1.990,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce specificații tehnice are Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Fișa tehnică integrală a Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul mezoni.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil mezoni.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului mezoni.ro, este 1990.00 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului mezoni.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul mezoni.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Livrarea Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir este organizată de magazinul mezoni.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul mezoni.ro și acoperă viciile de fabricație ale Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului mezoni.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir la mezoni.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir, magazinul mezoni.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Comoda TV ADRK, Femur, 200x41x53 cm, PAL laminat, casmir?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 1990.00 RON (sincronizat cu feedul mezoni.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.

Alte produse de la mezoni.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies