Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb
713,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la mezoni.ro
- Vândut de mezoni.ro
- Comandă direct la magazin
- 3 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 20 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb
713,00 RON
Informatii si beneficii produsDescopera solutia eficienta pentru curatarea murdariei cu Kärcher SC 2 Upright. Acest aparat utilizeaza aburul pentru a curata orice pardoseala dura etansa, inclusiv lemnul. Cu controlul debitului presetat si usor de utilizat, acest mop cu abur elimina pana la 99,999% din virusi¹⁾ si 99,99% din toate bacteriile casnice tipice²⁾ de pe suprafetele dure. Mopul se incalzeste rapid, fiind gata de utilizare imediat, avand un rezervor de apa proaspata detasabil si inclusiv un cartus de decalcifiere. Starea de functionare este usor de monitorizat datorita codurilor de culoare afisate in LED-urile de pe maner. Pentru o curatare mai profunda si o schimbare rapida a lavetelor, lavetele de curatare a pardoselilor Kärcher sunt fixate pe duza de pardoseala EasyFix cu ajutorul unui dispozitiv de fixare cu velcro. Transforma-ti casa intr-un mediu curat si igienizat cu ajutorul acestei combinatii perfecte de eficienta si practicitate.Reglarea presetata a debitului de abur in 2 trepte pentru curatarea diferitelor suprafete: Alegerea simbolurilor in functie de podea, din lemn sau gresie pentru cantitatea ideala de abur.Design subtire al dispozitivului si capul de curatare cu articulatie pivotanta: Curatare eficienta, ergonomica, are contact complet cu podeaua, indiferent de inaltimea utilizatorului, datorita racordului flexibil al duzei.Timp scurt de incalzire: Cu o perioada de incalzire de doar 30 de secunde, dispozitivul este gata de utilizare in cel mai scurt timp. Abur continuu si cartus de detartrare integrat: Cartusul inteligent de decalcifiere elimina automat calcarul din apa, prelungind semnificativ durata de viata a dispozitivului. Rezervorul detasabil este usor de umplut in orice moment, pentru abur continuu fara a va intrerupe munca.Accesoriul de podea EasyFix cu imbinare flexibila si fixare cu scai pentru laveta de curatat podele: Rezultate optime de curatare a tuturor tipurilor de podele datorita tehnologiei duzei lamelare. Sistem de indepartare a lavetei fara a intra in contact cu aceasta.Date tehniceCertificat de testare¹⁾: Indeparteaza pana la 99.999% dintre virusuri¹⁾ si 99.9% dintre bacterii²⁾Randament de curatare per rezervor: 50 m²Capacitate de incalzire: 1600WLungimea cablului: 5 mTimp de incalzire: 0.5 minuteCapacitate rezervor: 400 mlNumarul fazelor de curent: 1 PhTensiune: 220 - 240VFrecventa: 50 - 60 HzGreutate fara accesorii: 2.5 kgGreutate cu ambalaj: 4 kgSetul de livrare includeLaveta universala pentru curatarea podelei EasyFix: 1 bucataDuza pentru podeaEchipamenteSupapa de sigurantaReglarea debitului de abur: pe maner (in trei trepte)Rezervor: detasabil si poate fi reumplut ori de cate ori este nevoieDomenii de utilizarePodele dure
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce specificații tehnice are Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Fișa tehnică integrală a Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul mezoni.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil mezoni.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului mezoni.ro, este 713.00 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului mezoni.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul mezoni.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Livrarea Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb este organizată de magazinul mezoni.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul mezoni.ro și acoperă viciile de fabricație ale Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului mezoni.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb la mezoni.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb, magazinul mezoni.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Mop cu abur SC 2 Upright, Karcher, alb?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 713.00 RON (sincronizat cu feedul mezoni.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.
Alte produse de la mezoni.ro
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Produse similare
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
-31%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine