Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
MobArtis

Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben

490,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la mezoni.ro
  • Vândut de mezoni.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben

490,00 RON
Cumpără
Informatii si beneficii produsCu o capacitate de pompare de pana la 11.000 de litri pe ora, pompa submersibila SP 11.000 Dirt poate pompa rapid apa din bazinele de apa si din iazuri, fara probleme. Aceasta pompeaza in mod fiabil apa curata si murdara care contine particule de murdarie cu diametrul de pana la 20 mm. De asemenea, este disponibil optional un prefiltru pentru a proteja rotorul pompei in cazul unor particule de murdarie si mai mari. Pompa submersibila pentru apa murdara este echipata cu un intrerupator cu flotor care porneste si opreste pompa in functie de nivelul apei, prevenind astfel si functionarea in gol. Intrerupatorul cu flotor poate fi fixat astfel incat pompa sa poata fi utilizata chiar si la un nivel scazut al apei, pana la o adancime a apei reziduale de 25 mm. Dotari suplimentare: Etansarea robusta cu inel glisant pentru o durata lunga de viata si filet Quick Connect pentru conectarea a furtunurilor de 1", 1 1/4" si 1 1/2". Posibilitatea de prelungire a garantiei la cinci ani.Robust si usor pentru atasarea prefiltrului de inox ca accesoriu: Protejeaza pompa impotriva murdaririi excesive, prevenind astfel blocarea rotorului pompei. Garnitura ceramica de protectie: Pentru o durata de viata extra indelungata. Conectare rapida: Racord filetat pentru conectarea rapida si simpla a furtunurilor de 1", 1 1/4" si 1 1/2" sau a unei conexiuni G1. Conceputa pentru apa murdara: Pompare eficienta a apei cu impuritati de pana la 20 mm. Intrerupator flotor: Pornirea si inchiderea functionarii pompei in functie de nivelul apei, prevenind functionarea in gol. Posibilitate de fixare a comutatorului flotor: Pentru schimbarea la modul de functionare continua. Maner de trasport confortabil: Comod de tinut poate fi utilizat ca maner pentru funie. Date tehnicePuterea nominala de intrare: 400WDebit maxim transportat: 11000 l/hTemperatura: 35 °CInaltimea de pompare: 7 mPresiune: max. 0.7 barGranulatie: 20 mmAdancime de scufundare: 7 mMin. apa reziduala, manuala: 2.5 cmInaltimea apei reziduale: 2.5 cmFilet de racordare: G1 1/2Conector cu filet pe partea de presiune: filet interior G1/2Cablu de racordare: 10 mTensiune: 230 - 240VFrecventa: 50 HzGreutate fara accesorii: 4.4 kgGreutate cu ambalaj: 5.2 kgSetul de livrare includePiesa de racord cu furtunEchipamenteManer de trasport confortabilQuick Connect pentru conectarea rapida si usoara a furtunuluiComutare intre operarea manuala /automata: Posibilitatea fixarii flotoruluiIntrerupator flotorIn functionare automata (auto), pompa se comuta automat cu nivelul apeiIn functionare manuala, pompa functioneaza continuu pana cand este atinsa cantitatea minima de apa rezidualaGarnitura ceramica de protectieDomenii de utilizarePentru utilizarea in zone inundatePentru drenarea apelor din baltile de gradina

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

490,00 490,00 490,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce specificații tehnice are Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Fișa tehnică integrală a Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul mezoni.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil mezoni.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului mezoni.ro, este 490.00 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului mezoni.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul mezoni.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Livrarea Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben este organizată de magazinul mezoni.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul mezoni.ro și acoperă viciile de fabricație ale Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului mezoni.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben la mezoni.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben, magazinul mezoni.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Pompa submersibila pentru apa murdara SP 11.000 Dirt, Karcher, galben?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 490.00 RON (sincronizat cu feedul mezoni.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.

Alte produse de la mezoni.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies