Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti
156,20 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la cumparamisim.ro
- Vândut de cumparamisim.ro
- Comandă direct la magazin
Verifică mărimi disponibile
Dimensiune
- 10 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti
156,20 RON
Set lenjerie de pat single din bumbac finet, 6 piese, cu draperii incluse – Model fluturi Iti prezentam un set complet de lenjerie de pat din finet, format din 6 piese, inclusiv 2 draperii cu rejansa multifunctionala pentru o fixare usoara pe bara, dar si pe sina . Acest set unic are un design elegant si rafinat, care se regaseste atat pe lenjeria de pat, cat si pe draperii, oferind o armonie vizuala perfecta in dormitorul tau. Detalii produs:Material: 100% bumbac finet, cunoscut pent
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce specificații tehnice are Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Fișa tehnică integrală a Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul cumparamisim.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil cumparamisim.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului cumparamisim.ro, este 156.20 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului cumparamisim.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul cumparamisim.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Livrarea Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti este organizată de magazinul cumparamisim.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul cumparamisim.ro și acoperă viciile de fabricație ale Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului cumparamisim.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti la cumparamisim.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti, magazinul cumparamisim.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Lenjerie Pat Single, FINET, 6 piese, cu 2 DRAPERII INCLUSE, Alb, Gri, munti?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 156.20 RON (sincronizat cu feedul cumparamisim.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.