Sari la conținut
MobArtis

Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera

78,53 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la somnart.ro
  • Vândut de somnart.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera

78,53 RON
Cumpără
Satul de noptile friguroase de iarna sau de cele prea calduroase vara? Atunci nu mai ezita! Perna 4 Anotimpuri, pe baza de memory foam si Aloe Vera este alegerea perfecta pentru orice sezon. Aceasta perna are doua fete diferite : una realizata din material plusat si calduros pentru sezonul rece si o fata cu material respirabil pentru noptile fierbinti de vara. Miezul realizat din fulgi de memory face ca aceasta perna sa se preteze tututor pozitiilor de dormit si sa iti ofere un confort superior. Husa Aloe Vera este detasabila si lavabila. Avantaje: Proiectata pentru toate pozitiile de dormit O fata cu material plusat si calduros pentru sezonul rece O fata cu material respirabil pentru sezonul cald Confort superior datorita fulgilor de memory Husa  Aloe Vera detasabila si lavabila Informatii tehnice produs Pozitie de somn: toate pozitiile de somn Dimensiune: 40x60 cm Material umplutura: fulgi memory foam Fete: 100% poliester Recomandari de utilizare Pentru a pastra produsul curat urmeaza instructiunile de intretinere. Recomandam expunerea saptamanala a produselor Somnart la aer curat. Aspiratorul nu se foloseste pentru a curata pernele, exista riscul ca acestea sa se deterioreze. Nu recomandam folosirea sau depozitarea produselor Somnart in spatii umede. Folositi o fata de perna pentru a impiedica patarea acesteia. Pentru odihna sanatoasa Produsele noastre se regasesc in casele a milioane de romani. Stim ca increderea aratata de clientii nostri se obtine doar prin calitate fara compromis. De aceea produsele noastre sunt realizate in conditii de calitate, mediu, sanatate si securitate ocupationala, la cele mai ridicate standarde europene. Certificari : ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Certificare Oeko-tex Standard 100, pentru absenta substantelor periculoase Eticheta Oeko-Tex® indica utilizatorilor finali interesati beneficiile suplimentare ale sigurantei testate pentru imbracamintea prietenoasa cu pielea si alte materiale textile. In acest fel, eticheta de testare ofera un instrument important de luare a deciziilor atunci cand achizitionati produse textile. Increderea in textile – un sinonim international pentru productia de textile responsabil – de la materia prima la produsul finit pe rafturile magazinelor.    

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

78,53 78,53 78,53 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce specificații tehnice are Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Fișa tehnică integrală a Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul somnart.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil somnart.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului somnart.ro, este 78.53 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului somnart.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul somnart.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Livrarea Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera este organizată de magazinul somnart.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul somnart.ro și acoperă viciile de fabricație ale Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului somnart.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera la somnart.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera, magazinul somnart.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Perna Somnart 4 anotimpuri Memory Foam si Aloe Vera?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 78.53 RON (sincronizat cu feedul somnart.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.

Alte produse de la somnart.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies