Sari la conținut
MobArtis

Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila

182,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la somnart.ro
  • Vândut de somnart.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 5 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 24 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila

182,00 RON
Cumpără
Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila Materialul cu bumbac organic, pentru cei care apreciaza avantajele bumbacului Se stie ca bumbacul transporta foarte bine umezeaza si transpiratia, mentine pielea uscata si sanatoasa, lucru extrem de apreciat mai ales in timpul zilelor toride de vara. Cand recomandam Husa Somnart Bio Cotton? Husa Somnart Bio Cotton este ideala: Pentru cei care trasnpira mult Daca iti doresti un somn odihnitor si sanatos Alte beneficii ale husa Somnart Bio Cotton Husa matlasata pentru un plus de confort si rezistenta superioara datorita stratului generos de vata Husa este confectionata din tricot de inalta calitate si are doua panouri detasabile cu fermoar, lavabile separat la 40 de grade, fiind astfel mai usor de intretinut Materiale certificate Oeko-tex Standard 100, pentru absenta substantelor periculoase Informatii tehnice: Compozitie husa: Fete tricot 100% bumbac organic Certificare Oeko-tex Standard 100, pentru absenta substantelor periculoase Eticheta Oeko-Tex® indica utilizatorilor finali interesati beneficiile suplimentare ale sigurantei testate pentru imbracamintea prietenoasa cu pielea si alte materiale textile. In acest fel, eticheta de testare ofera un instrument important de luare a deciziilor atunci cand achizitionati produse textile.\n Increderea in textile – un sinonim international pentru productia de textile responsabil – de la materia prima la produsul finit pe rafturile magazinelor.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

182,00 182,00 182,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce specificații tehnice are Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Fișa tehnică integrală a Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila — dimensiuni, materiale, grosimea plăcilor, capacitate de încărcare, numărul coletelor — se află pe pagina produsului din magazinul somnart.ro, sursa de referință a datelor. Pe MobArtis prezentăm rezumatul ofertei; înaintea comenzii, vă recomandăm parcurgerea fișei complete din magazin, mai ales pentru cotele de gabarit.
Necesită Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila montaj specializat?
Piesele de mobilier se livrează în general în sistem plat, cu instrucțiuni de asamblare și feronerie incluse — Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila nu face, cel mai probabil, excepție. Pentru corpurile suspendate, piesele cu fronturi mari sau cele fixate în perete recomandăm montaj profesionist; unele magazine, inclusiv posibil somnart.ro, îl oferă ca serviciu suplimentar. Consultați pagina produsului din magazin pentru disponibilitatea serviciului.
La ce preț se comercializează Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Prețul curent, preluat din feedul magazinului somnart.ro, este 182.00 RON, cu TVA inclus. Costul final al achiziției cuprinde și livrarea — la piesele de gabarit, taxa de transport dedicat se calculează la checkout, pe site-ul magazinului. Sincronizarea automată a feedului garantează că prețul afișat pe MobArtis corespunde celui din magazin.
Ce opțiuni de plată există pentru Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Achitarea se realizează pe site-ul magazinului somnart.ro, prin instrumentele acceptate de acesta: card bancar procesat securizat, numerar sau card la livrare, iar la valorile mai ridicate — specifice mobilierului — frecvent și plata în rate prin cardurile de cumpărături partenere. Menționăm că MobArtis nu procesează plăți; tranzacția aparține integral magazinului.
Cum procedez pentru returul Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Dispuneți de 14 zile calendaristice de la recepție pentru retragerea din contract, conform OUG 34/2014, notificând magazinul somnart.ro potrivit procedurii sale de retur. Pentru un retur fără dispute, păstrați produsul neasamblat și ambalajul original; diminuarea valorii cauzată de manipulare excesivă poate fi imputată consumatorului. Cheltuielile de transport ale returului revin, de regulă, cumpărătorului.
Care sunt condițiile de livrare pentru Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Livrarea Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila este organizată de magazinul somnart.ro: colet standard prin curier pentru accesorii (uzual 1-3 zile lucrătoare) sau transport de gabarit cu programare telefonică pentru piesele masive (uzual 3-7 zile lucrătoare). Serviciile suplimentare — urcarea la etaj, montajul — se contractează separat, unde sunt disponibile. Detaliile complete apar la finalizarea comenzii.
Ce acoperire are garanția pentru Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, conform Legii 449/2003 și OUG 140/2021 — este asigurată de magazinul somnart.ro și acoperă viciile de fabricație ale Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila: feronerie defectă, plăci deteriorate din producție, neconcordanțe cu specificațiile. Documentați starea coletelor la primire și păstrați factura; acestea sunt elementele care susțin orice solicitare ulterioară.
Cât de sigură este disponibilitatea afișată pentru Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Statusul actual — în stoc — provine direct din feedul magazinului somnart.ro și se reîmprospătează automat. În sectorul mobilierului, seriile de producție sunt finite: un reper epuizat poate reveni cu întârziere sau într-un finisaj diferit. Dacă produsul corespunde cerințelor dumneavoastră, amânarea comenzii prezintă un risc real de indisponibilitate.
Care este rațiunea finalizării comenzii Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila la somnart.ro?
Arhitectura MobArtis este cea a unui agregator: indexăm ofertele magazinelor partenere pentru a vă oferi o imagine comparativă completă, însă stocul, logistica și obligațiile comerciale aparțin vânzătorului — în cazul Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila, magazinul somnart.ro. Acolo se încheie contractul, se emite factura și se activează garanția. La divergențe între datele noastre și cele ale magazinului, acestea din urmă prevalează.
Se justifică așteptarea unei promoții la Husa Somnart Ortopedic Bio Cotton 90x200, inaltime 17 cm, detasabila si lavabila?
Decizia implică un compromis cunoscut: prețul actual de 182.00 RON (sincronizat cu feedul somnart.ro) poate scădea în campaniile sezoniere de mobilier, însă seriile de producție se epuizează, iar reperul dorit poate deveni indisponibil definitiv. Orice reducere operată de magazin apare automat pe MobArtis. Pentru piese care corespund exact cerințelor, achiziția promptă rămâne opțiunea prudentă.

Alte produse de la somnart.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies